TONČKOV FOTO NATEČAJ

OŠ Toneta Okrogarja razpisuje Tončkov foto natečaj za učence naše šole. Tričlanska komisija bo na natečaju izbrala 12 fotografij, ki se bodo uvrstile na koledar šole. Šolski koledar za leto 2023 bo moč kupiti na Tončkovem sejmu, ki bo 1. 12. 2022. Vsa zbrana sredstva bomo namenili donatorskemu skladu šole.

Na natečaj se lahko prijavijo učenci od 1. do 9. razreda, ki zmorejo posneti fotografijo s svojim mobilnim telefonom. Fotografij ni potrebno posebej urejati. Na foto natečaj se prijavite preko prijavnice, ki jo dobite v tajništvu šole, najdete pa jo tudi na spletni strani šole. Posameznik lahko sodeluje z več fotografijami, prijavi se samo enkrat.

Posnete fotografije morajo odražati eno od spodaj navedenih odlik naše šole:

 • prilagodljivost,
 • inovativnost,
 • delavnost,
 • prijaznost,
 • odgovornost,
 • sonaravnost/trajnost,
 • strokovnost,
 • pestrost,
 • srčnost,
 • sodelovanje,
 • vztrajnost,
 • povezovalnost.

Fotografije v digitalni obliki, v formatu jpg. in v visoki resoluciji pošljite na elektronski naslov: foto.natecaj@okrogar.si.

Rok za oddajo fotografij je 9. 11. 2022.

Dragi Tončki, želimo vam veliko ustvarjalnega duha in zabave pri fotografiranju.

TONČKOV FOTO NATEČAJ_prijavnica

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost