RAP DEJAVNOSTI 2023/24

 

Nabor RaP interesnih dejavnosti MŠ za šolsko leto 2023/24

Nabor RaP interesnih dejavnosti PŠ Kisovec za šolsko leto 2023/24

Nabor RaP interesnih dejavnosti PŠ Šentlambert za šolsko leto 2023/24

 

RAP DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2023/24:

 

MATIČNA ŠOLA – RAZREDNA STOPNJA

DEJAVNOSTI ČAS IZVAJANJA IZVAJALEC
Mladi čebelarji ČET, 7. ura Nevenka Urbanija in Tamara Biderman
English is fun 1, 2 PET, 1. ura Tanja Lokošek
English is fun 3, 4 PET, 6. ura Tanja Lokošek
Joga za otroke PET, 7. ura Katarina Drolc
Lahkih nog naokrog ob sobotah Katarina Drolc in Tanja Lokošek
Ples TOR, 7. ura Tjaša Jahn
Družabne igre PON, 8. ura Svetlana Garić
V deželi pravljic PET, 6. ura Tjaša Vran
Žogarije PET, 1. ura Tjaša Vran
Ustvarjalni prstki TOR, 8. ura Špela Rink
English is fun 5 SRE, 1. ura Tina Bratun
Lego igrarije PET, 7. ura Tamara Biderman
Kuborobotika PON, 7. ura Aleš Strnad
Otroški pevski zbor PON, 1. ura, TOR, 7. ura, PET 1. ura Katarina Skrinjar
Gimnastika PET, 6. ura Metka Lukančič Nemec
Poskusi in raziskovanje narave SRE, 7. ura Manja Vidmar

MATIČNA ŠOLA – PREDMETNA STOPNJA

IME DEJAVNOSTI / IZVAJALEC SKLOP OBSEG UR TERMINI / ČAS IZVAJANJA ŠT. UČENCEV / RAZRED / SKUPINA
Angleški izziv / Nika Oven C 35 fleksibilno 6. – 9. razred
Angleški vikend / Melanija Majdič Zupančič, Metka Lojen, Nika Oven B 70 27. 10. – 29. 10. 2023 7. – 9. razred
Eko šola C 35 fleksibilno 4. – 9. razred
Francoščina / Erika Jenko B 35 torek, 1. ura 7. razred
Geografski izziv / Maja Ocepek C 35 fleksibilno 7. – 9. razred
Gimnastika / Metka Lukančič Nemec A 35 sreda, 8. ura 4. – 8. razred
Japonski vikend / Katarina Eranovič, Erika Jenko B 70 19. – 20. 4. 2024 + fleksibilno 8. – 9. razred
KEM izziv 8_9 / Manca Ašič C 35 torek, 1. ura 8. – 9. razred
Kemijski izziv / Manca Ašič C 35 četrtek, 1. ura 8. – 9. razred
Korekcijska vadba / Metka Lukančič Nemec, Danilo Lisec A 70 petek, 6. ura, torek, 1. ura 6. razred
Logični izziv / Maja Kušar C 35 četrtek, 1. ura 6. – 9. razred
MAT SOS 8_9 / Karmen Ležić C 35 četrtek, 1. ura 8. – 9. razred
Mladinski pevski zbor 1 / Katarina Skrinjar B 35 torek, 6. ura 6. – 9. razred
Mladinski pevski zbor 2 / Katarina Skrinjar B 35 sreda, 6. ura 6. – 9. razred
Mozaik idej (1/3) / Maja OcepekJasna KokaljJadranka Kačič C 35 fleksibilno (ponedeljek, 3. ura) 6. – 9. razred + 6. C učenci, ki imajo luknjo na urniku
NAR izziv 8_9 / Manja Vidmar C 35 torek, 1. ura 8. – 9. razred
NIP računalništvo / Mateja Cigler C 35 2. polletje 4. – 6. razred
NIP umetnost (NUM) / Katarina Skrinjar B 35 četrtek, 8. ura 4. – 6. razred
NŠP / Metka Lukančič Nemec A 70 petek, 1. ura, torek, 7. ura 4. – 6. razred
NTE / Janez ZobaričPredrag Grujić C 35 petek, 1. ura, četrtek, 5. ura 4. – 6. razred
Radio in novinarstvo / Svetlana Garić C 35 fleksibilno 6. – 9. razred
Rdeči križ in prva pomoč / Maja Ocepek A 35 fleksibilno 7. – 9 razred
Slovenščina izziv / Lucija Luknar Pev C 35 četrtek, 1. ura 6. – 9. razred
SOS MAT 6. R / Irena Jasenčić C 35 torek, 1. ura 6. razred
SOS MAT 7. R / Maja Kušar C 35 torek, 1. ura 7. razred
SOS SLJ 6_7 / Lucija Luknar Pev C 35 torek, 1. ura 6. – 7. razred
SOS TJA 8_9 / Metka Lojen C 35 torek, 1. ura 8. – 9. razred
Šolska skupnost in parlament / Jasna Kokalj C 35 zadnji četrtek v mesecu / fleksibilno 4. – 9. razred
TJA SOS 6_7 / Metka Lojen C 35 četrtek, 1. ura 6. – 7. razred
TJN SOS 7_9 / Svetlana Garić C 35 četrtek, 1. ura 7. – 9. razred
Tutorstvo / Irena Jasenčić C 35 fleksibilno 4. – 9. razred
Učenje učenja C 35 fleksibilno 4. – 9. razred
Zdrava šola / Irena Jasenčić C 35 sreda, 2. ura (vključeni učenci, ki imajo sicer luknjo v urniku) 8. B razred

 

PŠ KISOVEC

DEJAVNOSTI ČAS IZVAJANJA IZVAJALEC
Gibanje na prostem (1. – 2. razred) TOR, 7. ura Ina Brečko
Igre z žogo 1 (2. – 3. razred) PET, 1. ura Nataša Jazbec
Igre z žogo 2 (4. – 5. razred) PON, 8. ura Franka Martinčič
Migarije (1. – 4. razred) PON, 7. ura Franka Martinčič
Mladi umetniki (3. – 5. razred) ČET, fleksibilno Nataša Jazbec, Monika Tori, Franka Martinčič
Namizni tenis (4. – 5. razred) SRE, 1. ura Špela Kralj
OPZ 1 SRE, 1. ura Monika Tori
OPZ 2 TOR, 7. ura Monika Tori
Poskusi (1. – 3. razred) PON, 7. ali 8. ura Vojka Lavrin
Radi nastopamo (3. – 5. razred) ČET, fleksibilno Vojka Lavrin, Kristina Lisec, Ina Brečko
Šah (1. – 5. razred) ČET, 6. ura Predrag Grujić
Terapije PON, fleksibilno Vesna Markič Dolinšek
Varno na kolo (5. razred) PON, 1. ura Špela Kralj

 

PŠ ŠENTLAMBERT

DEJAVNOSTI ČAS IZVAJANJA IZVAJALEC
Gozdoljubci (1. in 2. razred) PON, 2. ura Mateja Klinc
Igre z žogo (1. – 4. razred) ČET, 7. ura Mateja Klinc
Knjigoljubci (3. in 4. razred) ČET, 6. ura Mateja Klinc
OPZ (1. in 2. razred) TOR, 1. ura Manca Pišek
OPZ (3. in 4. razred) PET, 1. ura Manca Pišek

 

(Skupno 2.123 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost