Roditeljski sestanki in skupne govorilne ure

Prosimo, da redno obiskujete roditeljske sestanke in govorilne ure, ker boste samo tako lahko spremljali otrokov napredek v šoli. Popoldanske govorilne ure so skupne ali individualne. Povezavo, do prijave na popoldanske govorilne ure, najdete na spodnji povezavi:

Microsoft Bookings

 

Navodila, kako se prijaviti na popoldanske govorilne ure v spletni aplikaciji Microsoft Bookings, najdete na spodnji povezavi:

Navodila za prijavo v Microsoft Bookings

 

Na pogovor z učiteljem lahko pridete tudi v času dopoldanskih govorilnih ur. Termine dopoldanskih govorilnih ur lahko pregledate v tabeli spodaj.

 

Razpored dopoldanskih govorilnih ur

 

MŠ – predmetna stopnja

 

Manca Ašič sreda, 8:20–9:05
Tina Bratun ponedeljek, 11:15–12:00
Ana Bregar četrtek, 11:15–12:00
Mateja Cigler po dogovoru
Katarina Eranovič torek, 9:10–9:55
Svetlana Garić po dogovoru
Vanessa Gostiša po dogovoru
Mojca Gradič sreda, 9:10–9:55
Predrag Grujić torek, 12:05–12:50
Irena Jasenčić četrtek, 9:10–9:55
Erika Jenko po dogovoru
Jadranka Kačič sreda, 11:15–12:00
Katja Kos po dogovoru
Maja Kušar sreda, 11:15–12:00
Karmen Ležić sreda, 11:15–12:00
Danilo Lisec po dogovoru
Metka Lojen petek, 8:20–9:05
Metka Lukančič Nemec sreda, 9:10–9:55
Lucija Luknar Pev petek, 11:15–12:00
Melanija Majdič Zupančič po dogovoru
Maja Ocepek četrtek, 8:20–9:05
Nika Oven sreda, 9:10–9:55
Katarina Skrinjar ponedeljek, 10:25–11:10
Vesna Verhovnik Marovšek po dogovoru
Manja Vidmar torek, 10:25–11:10
Blaž Vozelj po dogovoru
Janez Zobarič sreda, 11:15–12:00

 

MŠ – razredna stopnja

 

Tamara Biderman torek, 9:35–10:20
Tina Bratun ponedeljek, 11:15–12:00
Sara Cestnik četrtek, 11:15–12:00
Katarina Drolc po dogovoru
Tjaša Jahn sreda, 7:30–8:15
Tanja Lokošek petek, 11:15–12:00
Karmen Medved sreda, 11:15–12:00
Andreja Radakovič ponedeljek, 11:15–12:00
Špela Rink po dogovoru
Aleš Strnad po dogovoru
Nevenka Urbanija torek, 11:15–12:00
Tjaša Vran petek, 9:35–10:20
Jožica Zupan ponedeljek, 10:25–11:10

 

PŠ Kisovec

 

Ina Brečko petek, 9:35–10:20
Maruša Čamer po dogovoru
Nataša Jazbec petek, 8:20–9:05
Špela Kralj petek, 8:20–9:05
Vojka Lavrin ponedeljek, 10:25–11:10
Kristina Lisec ponedeljek, 9:35–10:20
Vesna Markič Dolinšek po dogovoru
Franka Martinčič torek, 12:05–12:50
Nataša Ocepek po dogovoru
Monika Tori sreda, 9:35–10:20

 

PŠ Šentlambert

 

Mateja Klinc četrtek, 11:15–12:00
Barbara Klopčič četrtek, 11:15–12:00
Manca Pišek četrtek, 10:25–11:10
Daša Sirše četrtek, 11:15–12:00
(Skupno 1.715 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost