Učitelji na OŠ Toneta Okrogarja

Razredniki

Razred Razrednik E-pošta Nadomestni razrednik
1. A Tjaša Vran tjasa.vran@okrogar.si Karmen Medved
1. B Špela Rink spela.rink@okrogar.si Karmen Medved
2. A Katarina Drolc katarina.drolc@okrogar.si Aleš Strnad
3. A Tjaša Jahn tjasa.jahn@okrogar.si Sara Cestnik
4. A Nevenka Urbanija nevenka.urbanija@okrogar.si Blaž Vozelj
4. B Tamara Biderman tamara.biderman@okrogar.si Tanja Lokošek
5. A Andreja Radakovič andreja.radakovic@okrogar.si Jasna Kokalj
5. B Jožica Zupan jozica.zupan@okrogar.si Vesna Verhovnik Marovšek

 

Nerazredniki

Učitelj Predmet E-pošta
Tina Bratun TJA tina.bratun@okrogar.si
Mateja Cigler NRA mateja.cigler@okrogar.si
Svetlana Garić N2N svetlana.garic@okrogar.si
Vanessa Gostiša DSP vanessa.gostisa@guest.arnes.si
Mojca Gradič DSP mojca.gradic@okrogar.si
Jadranka Kačič LUM jadranka.kacic@okrogar.si
Jasna Kokalj DSP jasna.kokalj@okrogar.si
Tanja Lokošek N1A, TJA tanja.lokosek@okrogar.si
Metka Lukančič Nemec NŠP metka.lukancic@okrogar.si
Karmen Medved druga učiteljica v 1. razredu karmen.medved@okrogar.si
Nataša Ocepek DSP natasa.imperl@guest.arnes.si
Katarina Skrinjar GUM, NUM katarina.skrinjar@okrogar.si
Vesna Verhovnik Marovšek DSP vesna.verhovnik@okrogar.si
Blaž Vozelj DSP blaz.vozelj@osljsg.si
Janez Zobarič NTE janez.zobaric@okrogar.si

Razredniki

Razred Razrednik Predmet E-pošta Nadomestni razrednik
6. A Lucija Luknar Pev SLJ lucija.luknar-pev@okrogar.si Manja Vidmar
6. B Irena Jasenčić MAT irena.jasencic@okrogar.si Ana Bregar
6. C Tina Bratun TJA tina.bratun@okrogar.si Nika Oven
7. A Katarina Eranovič SLJ katarina.eranovic@okrogar.si Svetlana Garić
7. B Maja Ocepek DKE, GEO maja.ocepek@okrogar.si Vanessa Gostiša
8. A Erika Jenko SLJ erika.jenko@okrogar.si Janez Zobarič
8. B Metka Lojen TJA metka.lojen@okrogar.si Jadranka Kačič
8. C Manca Ašič KEM, KEŽ, NAR, POK manca.asic@okrogar.si Katja Kos
9. A Karmen Ležić MAT karmen.lezic@okrogar.si Danilo Lisec
9. B Katarina Skrinjar GUM, NUM katarina.skrinjar@okrogar.si Metka Lukančič Nemec
9. C Maja Kušar MAT maja.kusar@okrogar.si Mojca Gradič

 

Nerazredniki

Učitelj Predmet E-pošta
Ana Bregar OPK, ZGO, ŽČZ ana.bregar@okrogar.si
Sara Cestnik ŠSP, ŠZZ sara.cestnik@okrogar.si
Mateja Cigler MAT, MME, NRA, ROM mateja.cigler@okrogar.si
Svetlana Garić N2N, NE2 svetlana.garic@okrogar.si
Vanessa Gostiša DSP vanessa.gostisa@guest.arnes.si
Mojca Gradič DSP mojca.gradic@okrogar.si
Predrag Grujić FIZ, ŠHS, ŠHO, ŠHK predrag.grujic@okrogar.si
Jadranka Kačič LS1, LUM jadranka.kacic@okrogar.si
Jasna Kokalj DSP jasna.kokalj@okrogar.si
Katja Kos BIO, GOS, NPH, SPH katja.kos@okrogar.si
Danilo Lisec IPŠN, ŠPO danilo.lisec@okrogar.si
Metka Lukančič Nemec IPŠO, NŠP, ŠPO metka.lukancic@okrogar.si
Melanija Majdič Zupančič TJA pomocnik@okrogar.si
Špela Marcen N2N, NE2 spela.marcen@okrogar.si
Nataša Ocepek DSP natasa.imperl@guest.arnes.si
Nika Oven TJA nika.oven@okrogar.si
Vesna Verhovnik Marovšek DSP vesna.verhovnik@okrogar.si
Manja Vidmar BIO, NAR manja.vidmar@okrogar.si
Blaž Vozelj DSP blaz.vozelj@osljsg.si
Tanja Vozelj ZGO tanja.vozelj@okrogar.si
Janez Zobarič NTE, TIT janez.zobaric@okrogar.si

Razredniki

Razred Razrednik E-pošta Nadomestni razrednik
1. C Kristina Lisec kristina.lisec@okrogar.si Franka Martinčič
2. B Vojka Lavrin vojka.lavrin@okrogar.si Nataša Ocepek
3. B Monika Tori monika.tori@okrogar.si Vesna Markič Dolinšek
3. C Ina Brečko ina.brecko@okrogar.si Vesna Markič Dolinšek
4. C Nataša Jazbec natasa.jazbec@okrogar.si Maruša Čamer
5. C Špela Kralj spela.kralj@okrogar.si Maruša Čamer

 

Nerazredniki

Učitelj Predmet E-pošta
Tina Bratun TJA tina.bratun@okrogar.si
Sara Cestnik NŠP sara.cestnik@okrogar.si
Mateja Cigler NRA mateja.cigler@okrogar.si
Maruša Čamer Rap1c marusa.camer@okrogar.si
Jadranka Kačič LUM jadranka.kacic@okrogar.si
Jasna Kokalj DSP jasna.kokalj@okrogar.si
Vesna Markič Dolinšek Rap2b vesna.markic@okrogar.si
Franka Martinčič druga učiteljica v 1. razredu, JV1, TJA franka.martincic@okrogar.si
Nataša Ocepek DSP natasa.imperl@guest.arnes.si
Katarina Skrinjar GUM, NUM katarina.skrinjar@okrogar.si

Razredniki

Razred Razrednik E-pošta Nadomestni razrednik
1. D in 2. C Manca Pišek manca.pisek@okrogar.si Mateja Klinc
3. D in 4. D Barbara Klopčič barbara.klopcic@okrogar.si Daša Sirše

 

Nerazredniki

Učitelj Predmet E-pošta
Predrag Grujić NTE predrag.grujic@okrogar.si
Mateja Klinc druga učiteljica v 1. razredu, JV1 mateja.klinc@okrogar.si
Tanja Lokošek N1A, TJA tanja.lokosek@okrogar.si
Daša Sirše RapŠent dasa.sirse@okrogar.si
Blaž Vozelj DSP blaz.vozelj@osljsg.si
(Skupno 20.222 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost