Učitelji na OŠ Toneta Okrogarja

Predmetna stopnja 2020/2021

Ime in priimek Kontakt Razrednik Predmet Govorilne ure za starše Govorilne ure za učence e-pošta
Manca Ašič
03 56 60 206 /
NAR 6, BIO 9, KEM, KEŽ, POK,
sreda
9.10–9.55
četrtek
10.15–11.00

manca.pisek9@gmail.com

Predrag Grujić 03 56 60 206 8. a
FIZ,ŠHO, ŠHK, ŠHS, OPB
četrtek
12.45–13.30
petek
12.45–13.30
grujic@siol.net
Mateja Cigler 03 56 60 206 /
MAT, NRA
ROM, MME
ponedeljek
9.10–9.55
ponedeljek
10.15–11.00
mateja.cigler@okrogar.si
Erika Jenko 03 56 60 206 8. c
SLO
torek
10.15–11.00
ponedeljek
8.20–9.05
erika.jenko@guest.arnes.si
Jadranka Kačič 03 56 60 206 6. b
LUM, LS1
četrtek
11.55–12.40
 torek
10.15–11.00
1fotonaj@gmail.com
Maja Ocepek 03 56 60 206 /
GEO, DDK, RK, SPROŠČANJE
četrtek
8.20–9.05
torek
9.10–9.55
maja.ocepek@okrogar.si
Nuška Konec 03 56 60 206 7.b MAT
torek
8.20–9.05
sreda
10.15-11.00
nuska.konec@okrogar.si
Katja Kos 03 56 60 206
/ GOS, SPH, NPH, BIO, NAR
torek
10.15-11.00
četrtek
10.15–11.00
katja.kos24@gmail.com
Dejan Kramžar 03 56 60 206 7. a ZGO, NI2, N2N ponedeljek
11.05-11.50 
petek
11.05-11.50
dejan.kramzar@okrogar.si
Danilo Lisec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IP nogomet, ŠSP,NŠP
torek
9.10–9.55
četrtek
13.50–14.35
danilo.lisec@okrogar.si
Metka Lojen 03 56 60 206 /  TJA torek
09.10–09.55
ponedeljek
7.30–8.15
at
Metka
Lukančič Nemec
03 56 60 210
(telovadnica)
/ ŠPORT,
IŠP odbojka, ŠZZ, NŠP

torek
09.10–09.55
torek
13.50–14.35
metka.lukancic@okrogar.si
Melanija
Majdič Zupančič
03 56 60 206 9.a
TJA  ponedeljek
7.30–8.15
sreda
7.30–8.15
melanija_majdic@hotmail.com
Nika Oven 03 56 60 206 /
TJA sreda
11.05-11.50
ponedeljek
11.05-11.50
ovennika@gmail.com
Maja Kušar 03 56 60 206 9.b
MAT ponedeljk
9.10–9.55
petek
9.10–9.55
maja.ravnikar19@gmail.com
Edita Pašagić 03 56 60 206 6. a MAT, TIT, RVT, OGL, OGK, NTE, PLES
petek
8.20–9.05
torek
10.15–11.00

edita.pasagic@okrogar.si
Katarina Skrinjar 03 56 60 206 /
GUM, OPZ, MPZ, NUM
torek
9.10–9.55
torek
8.20–9.05
katarina.skrinjar@guest.arnes.si
Lea Zupan 03 56 60 206 6.c SLO
sreda
8.20–9.05
 sreda
11.05–11.50
at
Katarina Eranovič 03 56 60 206 8.b
SLO
ponedeljek
11.05–11.50
torek
9.10–9.55
katarina.eranovic@okrogar.si

Razredna stopnja – matična šola 2020/2021

Ime in priimek     Kontakt
Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za starše e-pošta
Tamara Biderman 03 56 60 213 1. a petek
10.15–11.00
tamara.biderman@gmail.com
Špela Rink 03 56 60 213 1. b
sreda
10.15–11.00
prvosolcito@gmail.com
Karmen Medved 03 56 60 213 1. a, 1. b MŠ – druga učiteljica po dogovoru karmenmedved@yahoo.com
Katarina Drolc 03 56 60 213 2. a petek
7.30–8.15
jahn.katarina@gmail.com
Tjaša Vran 03 56 60 213 2. b četrtek
8.20–9.05
tjasa.vran@gmail.com
Tjaša Jahn 03 56 60 213 3. a ponedeljek
7.30–8.15

tjasajahn@gmail.com

Špela Kralj 03 56 60 213 3. b ponedeljek
9.10–9.55
spela.kralj@okrogar.si
Nevenka Urbanija 03 56 60 213 4. a torek
10.15–11.00
nevenka.kos1@guest.arnes.si
Milena Grom 03 56 60 213 4. b   sreda
9.10–9.55
milenca.grom@gmail.com
Andreja Radakovič 03 56 60 213 5. a sreda
11.05–11.50
radakovic.andreja@gmail.com
Joži Zupan 03 56 60 213 5. b sreda
10.15–11.00

jozi.zupan10@gmail.com

Tanja Lokošek

03 56 60 213 / TJA
sreda
8.20-9.05
lokosek.tanja@gmail.com
Barbara Klopčič 03 56 60 213 1. razred MŠ OPB 1 po dogovoru barbara.klopcic25@gmail.com
Tanja Vozelj 03 56 60 213 2. razred MŠ OPB 2 po dogovoru tanja.vozelj@okrogar.si
Bronislav Urbanija,
Predrag Grujič
03 56 60 213 3. razred MŠ OPB 3 po dogovoru grujic@siol.net
Milena Rot
03 56 60 213 4. in 5. razred MŠ OPB 4 po dogovoru milena.rot@siol.net
Tina Bratun 03 56 60 213 / porodniški dopust
/ tina.bratun@gmail.com

 

 Razredna stopnja – podružnična šola Kisovec 2020/2021

Ime in priimek     Kontakt
Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za starše e-pošta
Kristina Lisec  03 56 60 223  1. c PŠ Kisovec sreda
11.05–11.50
kristinalisec25@gmail.com
Vojka Lavrin 03 56 60 223 2. c PŠ Kisovec četrtek 11.05–11.50 vlavrin@gmail.com
Ina Brečko 03 56 60 223 3. c PŠ Kisovec torek
11.05–11.50
ina.brecko@gmail.com
Nataša Jazbec 03 56 60 223 4. c PŠ Kisovec petek
11.55–12.40
natasa74@siol.net
Romana Mumelj 03 56 60 223 5. c PŠ Kisovec petek
8.20–9.05
romana.mumelj@gmail.com
Franka Martinčič 03 56 60 223 TJA PŠ Kisovec četrtek
8.20-9.05
franka.martincic@gmail.com
Vesna Markič Dolinšek 03 56 60 223 1. in 2. razred OPB 5 Kisovec po dogovoru vesna.markic-dolinsek@guest.arnes.si
Franka Martinčič 03 56 60 223 3., 4. in 5. razred OPB 6 Kisovec po dogovoru
franka.martincic@gmail.com

Razredna stopnja – PŠ Šentlambert 2020/2021

Ime in priimek Kontakt Razrednik Delovno mesto Govorilne ure za  starše e-pošta
Manca Pišek 03 56 60 230 1. d in 2. d PŠ Šentlambert (pedagoški vodja) torek
11.05–11.50
manca.pisek@slo-kabel.si
Monika Tori 03 56 60 230 3. d in 4. d PŠ Šentlambert torek
11.55–12.40
monika.tori@gmail.com
Branka Lendero 03 56 60 230 1. d, OPB OPB 7 Šentlambert
sreda
11.55–12.40
brankalendero@gmail.com

Dodatna strokovna pomoč 2020/2021

Ime in priimek Kontakt Predmet Govorilne ure za starše Govorilne ure za učence e-pošta
Mojca Gradič 03 56 60 206 DSP torek
9.10–9.55
 ponedeljek
12.45–13.30

mojca.gradic@okrogar.si
Jasna Kokalj 03 56 60 206 DSP,
šolska skupnost
četrtek
11.05–11.50
 petek
11.55–12.40
kokalj.jasna@gmail.com
Vesna Verhovnik
Marovšek
03 56 60 217 DSP,
šolski parlament
 sreda
11.05–11.50
četrtek
13.00–13.45
v_verhovnik@yahoo.com
Nataša Ocepek 03 56 60 223 DSP po dogovoru po dogovoru
natasa.imperl@guest.arnes.si
Blaž Vozelj 03 56 60 223 DSP petek
11.05-11.50
po dogovoru
blaz.vozelj@osljsg.si
Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 8.857 obiskov, današnjih obiskov 1)