V začetku meseca marca bomo na naši šoli sprejeli našo novo EVS prostovoljko, Ano Isabel Polanco Rodriguez, ki prihaja iz majhnega obmorskega mesteca Cadiz, na jugu Andaluzije.

Ker je naša šola v lanskem letu pridobila EVS akreditacijo, bomo Ano gostili kar 4 dni v tednu, 1 dan pa bo sodelovala z Mladinskim centrom Zagorje.  S svojo prostovoljsko službo bo začela v mesecu marcu in končala v oktobru 2018. Ana bo letos dopolnila 26 let in ima magisterij iz poučevanja španščine kot tujega jezika, kar nekaj izkušenj ima tudi že s poučevanjem.

Prejšnji teden nas je Ana že obiskala, skupaj s svojo koordinatorico Saro sta prileteli na dvodnevni obisk Zagorja. Sodelovali sta pri pouku angleščine, si ogledali našo šolo in Zagorje. Navdušeni sta bili nad našimi hribi, čistostjo kraja ter snegom, ki ga je Ana videla prvič. Veselimo se že sodelovanja z njo.

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost