V torek, 11. 10. 2022, smo v šolsko skupnost sprejeli učence prvega razreda matične šole in obeh podružnic. Za učence je bil pripravljen kratek program, v katerem so povedali tudi slovesno zaobljubo in prejeli spominske plakete, s katerimi so tudi uradno postali člani naše šolske skupnosti. Slovesni dan se je nadaljeval v delavskem domu, kjer sta vse zagorske prvošolce pozdravila predstavnica Društva prijateljev mladine, ga. Nina Beja, in župan občine Zagorje, g. Matjaž Švagan. Prvošolci so si ogledali predstavo učencev in učiteljev Osnovne šole Ivana Kavčiča z naslovom Zasavski čudež, ki je bila prirejena po knjigi avtorice Jasne Dvornik.

Vsem prvošolcem iskreno čestitamo in jim želimo uspešno šolanje in sodelovanje v šolski skupnosti!