Jutri, 4. 5. 2022, pričnemo z izvajanjem NPZ iz materinega jezika. Učenci pridejo v šolo ob 7.30 in se zberejo v veznem hodniku šole, kjer bo visel tudi razpored učencev po učilnicah. Enaka navodila veljajo tudi za ostale dni izvajanja NPZ-jev.

NPZ iz matematike bo v petek, 6. 5. 2022. V torek, 10. 5. 2022, bodo učenci pisali NPZ iz angleščine (6. razred) oz. tehnike in tehnologije (9. razred).

Ob 7.45 se učenci skupaj z učitelji odpravijo v določene učilnice, kjer bodo pisali NPZ. S seboj naj imajo kemični svinčnik ali nalivno pero, pri matematiki pa tudi navadni svinčnik, geotrikotnik, radirko, šilček in šestilo.

Pisanje NPZ se bo začelo ob 8. uri in bo trajalo do 9. ure, razen za učence s podaljšanim časom pisanja.

Po zaključku pisanja se učenci vrnejo v matične učilnice in nadaljujejo s poukom po urniku.