RODITELJSKI SESTANKI

V torek, 13. 9. 2022 in v četrtek, 15. 9. 2022, bomo za starše učencev od 1. do 9. razreda, organizirali roditeljske sestanke po naslednjem vrstnem redu.

PODRUŽNICA ŠENTLAMBERT

Roditeljski sestanek bo v torek, 13. 9. 2022, ob 16.30. Sestanek bosta vodili razredničarki Manca Pišek in Barbara Klopčič.

PODRUŽNICA KISOVEC

Roditeljski sestanek bo v torek, 13. 9. 2022, ob 17. uri. Sestanek bodo vodile razredničarke.

1. b v učilnici 5, učiteljici K. Lisec in K. Medved

2. b v učilnici 8, učiteljica V. Lavrin

2. c v učilnici 7, učiteljica M. Tori

3. c v učilnici 6, učiteljica I. Brečko

4. c v učilnici 4, učiteljica N. Jazbec

5. c v učilnici 3, učiteljica R. Mumelj

MATIČNA ŠOLA – RAZREDNA STOPNJA

Roditeljski sestanek bo v torek, 13. 9. 2022, ob 17. uri, v veznem hodniku šole. Starše bo najprej nagovorila ravnateljica Nataša Grošelj, nato se bo sestanek nadaljeval v matičnih učilnicah oddelkov.

1. a v učilnici 16, učiteljici T. Vran in T. Biderman

2. a v učilnici 17, učiteljica K. Drolc

3. a v učilnici 20,k učiteljica T. Jahn

3. b v učilnici 25, učiteljica Š. Kralj

4. a v učilnici 21, učiteljica N. Urbanija

4. b v učilnici 19, učiteljica M. Grom

5. a v učilnici 18, učiteljica A. Radakovič

5. b c učilnici 10, učiteljica J. Zupan

MATIČNA ŠOLA – PREDMETNA STOPNJA

Roditeljski sestanek bo v četrtek, 15. 9. 2022, ob 17. uri, v veznem hodniku šole. Starše bo najprej nagovorila ravnateljica Nataša Grošelj, nato se bodo sestanki nadaljevali v matičnih učilnicah oddelkov.

6. a v učilnici 1, razredničarka T. Vozelj

6. b v učilnici 2, učiteljica M. Javeršek

7. a v učilnici 3, učiteljica M. Ocepek

7. b v učilnici 4, učiteljica K. Kos

7. c zaradi odsotnosti razredničarke bo javljen nadomestni termin

8. a v učilnici 7, učiteljica N. Konec

8. b v učilnici 12, učiteljica K. Skrinjar

8. c v učilnici 13, učiteljica M. Kušar

9. a v učilnici 9, učiteljica M. Ašič

9. b v učilnici 6, učiteljica M. Lojen

Parada učenja 2022

Tudi letos smo sodelovali na Paradi učenja 2022, kjer je letos naša osrednja tema sodelovanje s številnimi organizacijami, ki se ukvarjajo s samooskrbo, vrtnarjenjem, gozdom, ekološkim kmetovanjem in s predajo dragocenih izkušenj mlajšim generacijam. Z nami so bile tudi kleklarjice, ki na naši šoli že 4. leto ustvarjajo prave umetnije.

NPZ 2021/ 2022

Jutri, 4. 5. 2022, pričnemo z izvajanjem NPZ iz materinega jezika. Učenci pridejo v šolo ob 7.30 in se zberejo v veznem hodniku šole, kjer bo visel tudi razpored učencev po učilnicah. Enaka navodila veljajo tudi za ostale dni izvajanja NPZ-jev.

NPZ iz matematike bo v petek, 6. 5. 2022. V torek, 10. 5. 2022, bodo učenci pisali NPZ iz angleščine (6. razred) oz. tehnike in tehnologije (9. razred).

Ob 7.45 se učenci skupaj z učitelji odpravijo v določene učilnice, kjer bodo pisali NPZ. S seboj naj imajo kemični svinčnik ali nalivno pero, pri matematiki pa tudi navadni svinčnik, geotrikotnik, radirko, šilček in šestilo.

Pisanje NPZ se bo začelo ob 8. uri in bo trajalo do 9. ure, razen za učence s podaljšanim časom pisanja.

Po zaključku pisanja se učenci vrnejo v matične učilnice in nadaljujejo s poukom po urniku.