Danes smo imeli na naši šoli zares imeniten obisk. Obiskali sta nas profesorica gospa Mateja Dagarin Fojkar s Pedagoške fakultete v Ljubljani ter profesorica Carla Nijlunsing iz Avans univerze z Nizozemske.

Skupaj z Imano, nizozemsko študentko, sta našim učencem pričarali nekaj čudovitih ur angleščine. Otroci so bili nad dramskimi delavnicami zares navdušeni. Učiteljice angleščine smo bile izjemno ponosne na naše učence, saj sta bili obe profesorici prijetno presenečeni nad njihovim izvrstnim znanjem angleščine in sta jih zelo pohvalili.


V zahvalo smo jima pripravili tudi tradicionalni slovenski zajtrk. Preživeli smo zares čudovit dan. Obljubili smo si, da takšen dan še ponovimo.

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost