vdc
Danes zjutraj smo se podali na pot do Europarka. Ko smo že malo utrujeni prišli do tja, nas je z novo energijo napolnilo sonce in glasba, ki je poskrbela za še boljše vzdušje. Takoj na začetku smo se ustavili pri stojnici, kjer so sodelovali le najbolj pogumni, ostali pa so jih opazovali od daleč.

Svoje prstke so prepustili dijakom srednje zdravstvene šole. Ti so jim z majhno pikico preverili sladkor v krvi. Nato smo vsak s svojo risbico v rokah nadaljevali pot. Risbice smo kmalu za tem s ponosom obesili na vrvico, katere so si lahko ogledali mimoidoči. Tretješolci smo se zelo razveselili sankanja, pa čeprav ni bilo ne duha, ne sluha o snegu. Pa tudi na morje smo skočili in za kratek čas postali gusarji ter zavzeli celo ladjo. Ob ladji smo se nato poigrali še s padalom, premagovali razne ovire in se predvsem zabavali. Čas je hitro minil, zato smo se kot pravi športniki ogreli še za zadnjo nalogo. Tek. Bili smo odlični, saj smo v dobrem upanju odtekli krog in postali pravi zmagovalci!
DSC09943   DSC09946

DSC09956  DSC09958