Ekipe prve pomoči so dolgotrajne priprave zaključile v soboto, 11. 5. Ekipa prve pomoči, katero so sestavljali devetošolci in ena osmošolka, so svoje znanje o prvi pomoči preverili na državnem tekmovanju.

Tekmovanje je potekalo v Slovenskih Konjicah. Učenci so svoje znanje demonstrirali na petih različnih odigranih nesrečah in na teoretičnem testu. Nesreče so bile prikazane širši javnosti, saj so bila delovišča razporejena po širšem območju mesta.

Ekipa je izkazala veliko mero strokovnosti in znanja. Dosegli so odlično 4. mesto.

Čestitke ekipi za uspeh!

Kot mentorica se zahvaljujem članom in inštruktorjem RK OZ Zagorje za vso pomoč in podporo.

Ne bomo pa zaspali na uspehu, naslednje šolsko leto bomo nadaljevali z uspešnim delom.

mentorica Maja Ocepek