ZGODBA O USPEHU – EKIPA PRVE POMOČI SE BO UDELEŽILA DRŽAVNEGA TEKMOVANJA

Mesec april je bil za ekipe prve pomoči zelo pester. Najprej so se tri šolske ekipe udeležile lokalnega preverjanja znanja iz prvi pomoči. Tekmovanje je potekalo na OŠ Ivana Kavčiča Izlake. Najbolj izkušena ekipa prve pomoči je zmaga in se s tem uvrstila na regijsko tekmovanje. Preostali ekipi sta zasedli odlično 3. in 5. mesto.
Na regijskem tekmovanju, ki je potekalo na OŠ Gradec Litija, pa so izkušnje in znanje pripomogle k zmagi ekipe iz naše šole, uvrstila se je na državno tekmovanje.
Do takrat sledijo intenzivne priprave. Več sledi …

Čestitke za uspeh vsem ekipam.

mentorica Maja Ocepek

UNESCO projekt – pletemo niti mreže s srcem in z glavo

S projektom Pletemo niti mreže s srcem in z glavo smo želeli učence spodbuditi, da razmišljajo o strpnosti in nenasilju v šolskem prostorju. Šola je kraj različnih kultur, običajev in navad, kjer se posamezniki razlikujejo po svoji veroizpovedi, kulturi, stilu, obnašanju in nenazadnje videzu.

Z učenci smo se s pogovori dotaknili teme nasilja – nenasilja, strpnosti – nestrpnosti.

Svoje izdelke vam predstavljamo z video posnetkov, ki je dostopen na povezavi: https://www.canva.com/design/DAF3Wi9dubQ/FvLNb1EiRHOQDiyHHpKTmg/edit?utm_content=DAF3Wi9dubQ&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Mentorici Svetlana Garić in Maja Ocepek

Postopek vpisa v 1. razred

V priloženem dokumentu si lahko preberete več informacij o postopku vpisa v 1. razred za šolsko leto 2024/25. Starši boste s strani šolske svetovalne službe po pošti prejeli vabilo z datumom in uro vpisa. Postopek vpisa v 1. razred vodi šolska svetovalna delavka, ga. Bojana Slekovec. Nanjo se lahko obrnete preko telefona na št. 03 56 60 208 ali preko e-pošte: svetovalna@okrogar.si.

POSTOPEK VPISA V PRVI RAZRED