Spoštovani,
vabimo vas na otvoritev poslikave zidu pred Osnovno šolo Toneta Okrogarja, ki bo v petek, 01.09.2017, ob 11:30, pred OŠ Toneta Okrogarja v Zagorju ob Savi.

Mladinski center Zagorje ob Savi in Osnovna šola Toneta Okrogarja sta zadnji teden počitnic učencem ponudila Mega slikaRAJ, delavnico poslikave sivo-rjavega zidu ob vhodu v osnovno šolo, ki je več let “mrko” pozdravljal učence.
Prostovoljke Riina Meldre, Toni Toncheva in Marta Plasencia, ki v okviru Evropske prostovoljske službe (Erasmus +: Mladi v akciji) opravljajo prostovoljsko službo v MC ZOS, so z 11 učenci, starimi 10 – 15 let, načrtovali skupno poslikavo zidu in ga barvno osvežili v okviru 4-dnevne delavnice.
Učenci so ob tem spoznali različne tehnike poslikav, se sporazumevali s prostovoljkami zgolj v angleščini in pustili pečat na šoli, ki jih bo spremljal še nekaj let.
Vabljeni na otvoritev!
Slika v vrstici 1