Tudi letos na naši šoli gostimo Anglia poletno šolo, ki se je udeležuje 24 učencev iz celega Zasavja.

Fotografija osebe Anglia Slovenija.

Gre za intenziven 5-dnevni jezikovni tečaj, ki poteka vsak dan od 8:30 do 15:00 ure. Šola, na kateri je dovoljena samo angleščina. Dopoldan učenci v majhnih skupinah sodelujejo na učnih urah, popoldan pa so na urniku zabavne aktivnosti.

Fotografija osebe Anglia Slovenija.

V torek smo imeli lov za zakladom po Zagorju, v sredo smo obiskali Zagreb, kjer smo imeli organizirano vodenje v angleščini, v četrtek je na sporedu ragbi klinika, v petek pa vas vabimo na zaključno prireditev, kjer vam bodo učenci predstavili svoje tedensko delo.

Fotografija osebe Anglia Slovenija.

Zanimivost Anglia poletne šole so tudi učitelji, ki prihajajo iz tujine. Letos sta se nam pridružila gospa Anna Heron iz Nizozemske ter gospod Eric Chang iz Kitajske.