Šolskega tekmovanja iz logike, ki je potekalo v četrtek, 28. 9. 2023, se je udeležilo 119 učencev od 1. do 9. razreda.

Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju je doseglo 64 učencev od 1. do 7. razreda,

priznanje za sodelovanje na šolskem tekmovanju pa so dosegli 3 učenci 8. in 9. razreda.

Prejemniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju so:

1.     razred Filip Judež, Andraž Herlle, Sofia Vajda, Laura Drnovšek, Sofia Ostrožnik, Eva Herle, Ela Kostanjevec, Aleksej Zakovšek, Sven Bećirović, Brina Ocepek, Laura Bajde, Elena Vita Anžin, Tarik Dekanović, Sara Suljkanović, Pika Dobčnik, Inna Jocić, Luka Štikovac, Zala Zorec, Ian Petkovič, Gal Jelovčan, Žana Ibrić, Dalila Trumić, Ožbej Imperl, Lenart Gracar.
2.     razred Zala Zobec, Mark Furman, Filip Juvan, Leonardo Kos, Tinkara Furlan, Nastja Lenarčič, Milan Barovič, David Živko, Brina Šum, Nik Poznič.
3.     razred David Ocepek, Teja Vozel, Ana Kolander, Svit Burkeljc, Jan Ahlin, Liam Bećirović, Luka Toni Koban, Leon Arh, Jonas Čič, Eva Guna, Tinkara Renko, Anže Drnovšek, Luka Rus.
4.     razred Vanja Stanojevič, Patrik Ule, Zoja Drobež, Alan Aletić, Erik Vozelj.
5.     razred Ronja Alauf, Sara Železnik, Ožbej Jahn, Lovro Bajde, Rožle Šparlek.
6.     razred Žan Drnovšek, Tinkara Baš, Lara Fabjan, Jaka Razpotnik.
7.     razred Lori Železnik, Tinkara Pociecha, Tajda Šuštar.

Prejemniki priznanja za sodelovanje na šolskem tekmovanju so:

8.     razred Luka Vincek.
9.     razred Lara Sotenšek, Tjaša Ocvirk.

Na državno tekmovanje iz logike sta se uvrstili učenki 7. razreda, Lori Železnik in Tinkara Pociecha.

Učenec 8. razreda, Luka Vincek in učenka 9. razreda, Lara Sotenšek, pa sta se uvrstila na regijsko tekmovanje iz logike.

Obe tekmovanji bosta potekali v soboto, 21. 10. 2023, na OŠ Gabrovka-Dole.

Vsem tekmovalcem in dobitnikom priznanj iskrene čestitke!

Lori, Tinkari, Luku in Lari pa želimo veliko uspeha na državnem oz. regijskem tekmovanju!

Maja Kušar, vodja šolskega tekmovanja