Spoštovani starši,

danes zjutraj so nas obvestili, da se v ponedeljek pričnejo gradbena dela na velikem parkirišču ob šoli. Bolj natančno na delu parkirišča. Gradbišče bo ograjeno. Za potrebe gradbišča bodo tovornjaki uporabljali spodnji dovoz do šole. Dela naj bi bila končana do konca tedna.

Zaradi varnosti otrok in v izogib zastojem vas vljudno prosimo, če od ponedeljka dalje za dovoz otrok uporabljate dovoz do šole iz glavne ceste preko mostu, nato pa odpeljete v hrib proti krožišču.  Če boste otroka pospremili do šole, parkirajte na parkirišču in ne na cesti. Tako boste omogočili čimbolj pretočen promet mimo šole.

Prav tako vas vljudno naprošamo, da vse otroke, ki v šolo prihajajo peš obvestite, da naj do šole prihajajo po zgornji poti. Za prehod čez cesto naj uporabljajo rumen prehod pri avtobusni postaji za Tirno. Avtobusna proga in postajališči ostajajo nespremenjeni.

Za nevšečnosti se vam opravičujemo. Ob enem vas prosimo za strpnost.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.