Babice in dedki v gozdni šoli

Simbioza giba – ko na obisk povabimo babice in dedke.

Avtorice: Učiteljice PŠ Šentlambert

Montaža: Tanja L.

________________________________________________________________________________________________________________________________

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Šolskega tekmovanja iz logike, ki je potekalo v četrtek, 29. 9. 2022, se je udeležilo 143 učencev od 1. do 9. razreda.

Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju je doseglo 50 učencev od 1. do 7. razreda,

priznanje za sodelovanje na šolskem tekmovanju pa je doseglo 8 učencev 8. in 9. razreda.

(več …)

Tončkov foto natečaj

TONČKOV FOTO NATEČAJ

OŠ Toneta Okrogarja razpisuje Tončkov foto natečaj za učence naše šole. Tričlanska komisija bo na natečaju izbrala 12 fotografij, ki se bodo uvrstile na koledar šole. Šolski koledar za leto 2023 bo moč kupiti na Tončkovem sejmu, ki bo 1. 12. 2022. Vsa zbrana sredstva bomo namenili donatorskemu skladu šole.

(več …)