LEA KOBAN v FINALU projekta Otroci pojejo Slovenske pesmi in se veselijo

Naša učenka Lea KOBAN iz 7. a se je uvrstila v FINALE projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo!

V preteklih mesecih so se zvrstili predizbori projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki jo tudi letos vodi družba Radio-Tednik Ptuj. V Strokovni komisiji so ob organizacijskem odboru, ki ni imel pravice glasovanja, sodelovali: Tim Ribič, Maja Oderlap in Klavdija Winder Pantner. Izbrani so letošnji finalisti.

V mlajši kategoriji so: Lana Friščič Krampelj – OŠ Juršinci, Kaja Kokol Zebec – OŠ Markovci, Hana Kmetec – OŠ Olge Meglič, Vita Stanovnik – OŠ Breg, Elena Zebec – OŠ Zavrč, Neža Cimerman – OŠ Ormož, Lenart Cizej – OŠ Ljubečna, Julija Kolenc – OŠ Šmartno ob Paki, Taja Maver – OŠ Fram, Zala Novak – OŠ Središče ob Dravi, Ela Rihtar – OŠ Destrnik, Nika Oman – OŠ Lava, Eva Stopar – OŠ Rimske Toplice.

V starejši kategoriji pa: Pia Krajnc – OŠ Videm, Lara Tušak – OŠ Gorišnica, Neža Meglič – OŠ Markovci, Diana Dovečar – OŠ Velika Nedelja, Stela Hebar – OŠ Sveti Tomaž, Sara Brumen – OŠ Pesnica, David Držek – OŠ Hudinja, Špela Kušar – OŠ Vitanje, Lea Koban – OŠ Toneta Okrogarja Zagorje ob Savi, Vida Veršič – OŠ Dornava, Manca Karo – OŠ Fram, Nataša Lunaček – OŠ Lucija, Lana Verbovšek – OŠ Rimske toplice, Sara Šegula – OŠ Tabor.

Finale se bo odvil 4. septembra 2021, v Sakušaku pred Puhovim muzejem v občini Juršinci.

Lei iskrene čestitke in ubran glas tudi v finalu!

Od polfinala do finala v projektu Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo

V polfinale projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo sta se uvrstili tudi naši učenki Zala Novak (4. c) in Lea Koban (7. a).

Njun nastop si lahko ogledate na https://youtu.be/c9d356Kk0n4
Da dekletoma pomagate priti v finale projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, lahko glasujete zanju tako, da pošljete SMS na številko 4246.
Če glasujete za Zalo, naj sms vsebuje besedilo POJEM3, če pa za Leo, pa POJEM18.
Cena povratnega Sms-a je 0,99 €.
GLASUJETE LAHKO DO 2. AVGUSTA DO POLNOČI.
Dekletoma želimo veliko uspeha in sreče pri izboru!

OTROCI POJEJO SLOVENSKE PESMI IN SE VESELIJO

Čestitke našima učenkama ZALI NOVAK iz 4. c in LEI KOBAN iz 7. c za uvrstitev v polfinale 7. sezone projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki ga organizira Radio Ptuj, omogoča pa ga tudi občina Zagorje ob Savi!

Čestitke tudi vsem sodelujočim pevcem, saj so v svoj nastop vložili veliko truda, ker zaradi pouka na daljavo nismo imeli vaj v živo!

Posnetek studijske oddaje si lahko ogledate na povezavi.

Mandale

Pri neobveznem izbirnem predmetu umetnost so morali učenci za ocenjevanje znanja na daljavo narisati in pobarvati mandalo. Vabim vas k ogledu čudovitih izdelkov, ki so jih izdelali učenci 4., 5. in 6. razredov.

Ocena na daljavo pri glasbeni umetnosti

Pri pouku glasbene umetnosti ste bili nekateri zelo izvirni pri pridobivanju ocene na daljavo. Med njimi sta tudi brata Korinšek. Super domače muziciranje! Več pa v posnetku na spodnji povezavi.