Čestitke mladim olimpijcem!

Na Mladinskih olimpijskih igrah v Lausanne v Švici sta nastopila tudi dva učenca naše šole: Tian Badžukov in Lovro Kovačič ter bivša učenka naše šole Ema Kovačič.

Na petkovi tekmi sta Lovro in Tian osvojila 9. mesto, Ema pa 21.mesto. Iskrene čestitke!

(vir: https://www.facebook.com/Sankasko drustvo zagorska dolina)

Območna revija pevskih zborov

V petek, 29. marca 2019, ob 16.30 in 19. uri, je v KC Delavski dom Zagorje potekala OBMOČNA REVIJA PREDŠOLSKIH IN OTROŠKIH PEVSKIH ZBOROV v občini Zagorje ob Savi z naslovom »POJEMO POMLADI«, ki jo je tako kot vsako leto organizirala Območna izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti.

(več …)

Božično mesto

V petek, 14. 12. 2018 je naša šola sodelovala v Božičnem mestu.

Šolo so predstavljali učenci 1. in 5. razredov ter otroški pevski zbor.

Folklorno obarvano sobotno dopoldne

V soboto, 12. 5. 2018 smo se z učenci, ki obiskujejo neobvezni izbirni predmet umetnost, družili s člani Srbskega kulturnega društva Sava Hrastnik, katerega niso člani le Srbi, ampak tudi Hrvati, Slovenci, Bošnjaki in vsi drugi, ki jih zanima folklorna dejavnost. (več …)

Stran 1 od 3123