Mandale

Pri neobveznem izbirnem predmetu umetnost so morali učenci za ocenjevanje znanja na daljavo narisati in pobarvati mandalo. Vabim vas k ogledu čudovitih izdelkov, ki so jih izdelali učenci 4., 5. in 6. razredov.

Ocena na daljavo pri glasbeni umetnosti

Pri pouku glasbene umetnosti ste bili nekateri zelo izvirni pri pridobivanju ocene na daljavo. Med njimi sta tudi brata Korinšek. Super domače muziciranje! Več pa v posnetku na spodnji povezavi.

Korona v glasbi

Ste vedeli, da v glasbi poznamo znak korono?

KORONA je znak s polkrogom in piko nad ali pod noto, ki jo podaljša vsaj za 100% (‘corona’).

Ampak korona v glasbi pa je povsem nekaj drugega kot korona virus!

Valentinov ples postal dobrodelen

V sredo, 12. 2. 2020 je v telovadnici naše šole potekal valentinov ples devetošolev, ki so se ga udeležili tudi devetošolci OŠ Ivana Skvarče.

Za glasbo je poskrbel DJ Gregy, ki je prostovoljne prispevke, zbrane zanj, namenil šolskemu donatorskem skladu.

Zelo lepa gesta, za katero se najlepše zahvaljujejmo!

Stran 1 od 41234