Dobrodelna spletna dražba

Letošnji tradicionalni dobrodelni Tončkov sejem je še prav poseben. K naši in vaši dobrodelnosti je pristopil tudi naš nekdanji učenec Primož Roglič. Šoli je podaril svoj dres in se nanj tudi podpisal. Dres bomo predali najboljšemu ponudniku na spletni dražbi, ki se bo v kratkem začela. Zbrana sredstva bomo namenili šolskemu donatorskemu skladu.

Primožu se od srca zahvaljujemo in mu želimo še veliko uspehov.

Vabljeni, da nas spremljate na naši spletni strani in na naši facebook strani https://www.facebook.com/OSTonetaOkrogarja/, kjer bomo objavili pravila dražbe in njen začetek.

Veseli bomo, če boste informacijo delili.

Vabljeni k sodelovanju.

Učenci in kolektiv OŠ Toneta Okrogarja

Državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni 2019/2020

Danes poteka, pod okriljem Zveze društev diabetikov Slovenije, na treh lokacijah po Sloveniji državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Poleg Zagorja tekmovanje poteka še v Murski Soboti in Izoli. Na naši šoli gostimo 250 tekmovalcev in njihovih mentorjev.
Vsem tekmovalcem želimo veliko uspeha.

Društvo diabetikov Zagorje ob Savi in OŠ Toneta Okrogarja

Stran 1 od 1012345...10...Zadnja »