V četrtek, 15. 2. 2018, so se tudi naši učenci udeležili področnega prvenstvo v veleslalomu, ki je potekalo na Golteh. Pričakalo nas je zelo lepo vreme, hkrati pa tudi tehnično zahtevna proga, ki je večkrat terjala svoj davek.  Ekipo naše šole so sestavljali: Tinkara Brinjevec, Iza Brinjevec, Ožbej Rokavec in Ažbe Čerk Vodenik.

V kategoriji starejših deklic je od 40 tekmovalk Iza Brinjevec osvojila odlično 2. mesto. 

Ožbej Rokavec je v kategoriji starejših dečkov, v kateri je nastopilo kar 66 tekmovalcev, osvojil 9. mesto, Ažbe Čerk Vodenik pa  19. mesto.

Iza Brinjevec in Ožbej Rokavec sta se uvrstila na državno tekmovanje.

Čestitke vsem.

Deli ...Email this to someoneTweet about this on TwitterPrint this pageShare on FacebookShare on Google+
(Skupno 235 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost