Spet je leto naokrog in spet je naša šolska skupnost bogatejša za nekaj deset članov. V okviru tedna otroka, ki se odvija od 1. do 7. oktobra, smo v torek, 2. 10. 2018,  v šolsko skupnost naše šole sprejeli 60 prvošolcev matične šole in obeh podružnic. Učence smo sprejeli v mali telovadnici, kjer so se udeležili kratkega programa. Vodili sta ga učenki 7. razreda, Lina Aurora Eranovič in Karin Forte. Učence so zabavale tudi članice lutkarskega krožka pod vodstvom učiteljice Nevenke Urbanija, ki so zaigrale igrico Medvedek gre v šolo. Sledila je podelitev plaket, ki bodo učencem ostale v spomin na ta poseben dan. Po zaključenem programu so se prvošolci odpravili še v delavski dom, kjer je sledil sprejem pri županu. Čestitke vsem prvošolcem!

Mentorica šolske skupnosti,

Mojca Gradič

(Skupno 283 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost