svetS tretješolci smo preživeli res lep teden, pravzaprav teden, ki jim je bil pisan na kožo. Posvetili smo ga prav njim in ga preživeli “po njihovo”. Želje iz njihovih svetov smo strnili in jih vsak dan z veseljem izpolnjevali. Ja, res smo uživali v njem, saj smo kvalitetno in zabavno en z drugim preživljali čas v šoli. Predvsem smo se družili in sodelovali pri naših podvigih. Tako so učenci eno dopoldne zavzeli ladjo v Evroparku in skupaj pluli po svoje. V šoli so si s skupnimi močni izdelali prav posebne mokaste žogice, nato pa še tiste prave, čokoladne, ki smo jih do zadnje drobtine pohrustali. Pa tudi igrali smo se in si ogledali film, pri katerem smo se pošteno nasmejali. Pa naj še kdo reče, da šola ni zabavna!