Učiteljica OPB in profesorica športa, Sara Cestnik, za učence od 1. do 5. razreda pripravlja sobotne športne dopoldneve. Prvi se bo dogajal že to soboto, 19. 3. 2022, v naši novi telovadnici. Tokrat je pripravila program za učence od 3. do 5. razreda. Več o zabavnem dopoldnevu pa si lahko preberete spodaj.

ŠPORTNO DOPOLDNE ZA UČENCE OD 3. DO 5. RAZREDA

KAJ: Športno sobotno dopoldne,

KDAJ: Sobota, 19.3.22 ob 10.00,

KJE? V veliki telovadnici OŠ Toneta Okrogarja,

ZAKAJ? Da se rekreiraš, koristno preživljaš prosti čas in družiš s sošolci in drugimi prijatelji iz šole,

KAJ BOMO POČELI? Igrali moštvene igre (nogomet, košarko, rokomet in hokej),

KAJ POTREBUJEM S SEBOJ? Športno opremo (kratka majica, kratke hlače, športne copate in plastenko/steklenico VODE(!)),

KOLIKO ČASA BO TRAJALO? Od 10.00 – 12-00.

KJE SE PRIJAVIM? Starši naj podpisano prijavnico vrnejo razredničarki do četrtka 17.3.

Upam, da se vidimo in lep športni pozdrav!

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)