Pouk na dajavo – spletna učilnica (povezava)

Spoštovani starši,

vrtec in šole se skupaj z županom zavedamo, da se lahko otroci v tem času znajdejo v težki situaciji. Zato vam sporočamo, da se lahko, ob morebitnih težavah, obrnete na nas preko našega elektronskega naslova: tajnistvo@okrogar.si.

Župan in ravnatelji vzgojno-izobraževalnih zavodov v občini Zagorje ob Savi

Mandale

Pri neobveznem izbirnem predmetu umetnost so morali učenci za ocenjevanje znanja na daljavo narisati in pobarvati mandalo. Vabim vas k ogledu čudovitih izdelkov, ki so jih izdelali učenci 4., 5. in 6. razredov.

EKO DAN 2020

EKO DAN

Praznik Zemlje, ki ga vsako leto praznujemo 22. aprila, bi moral biti praznik vsakega, ki živi, ki diha, ki hodi, ki ljubi naravo in jo spoštuje.

Naš planet je lep, a njegovo gostoljubnost izkoriščamo, ga izčrpavamo in uničujemo. Tako nas, 22. april, ki se je kot dan Zemlje na svetovni ravni letos praznoval že 50. leto zapored, opominja, da si moramo vsi vsak dan prizadevati za trajnostno naravnan razvoj, za zdravo okolje, za okoljsko in podnebno ravnanje bolj prijazno planetu.

Glavna tema letošnjega dneva Zemlje so bili podnebni ukrepi.

Iz dobre vzgoje izvira vse dobro na svetu. (Immanuel Kant)

Z zgledom se potrudimo ohraniti naš planet vsak dan. Zavedajmo se, da nam nudi ogromno dobrin in da bodo naši prihodnji rodovi živeli na Zemlji, kakršno jim bomo zapustili mi!

V sredo, 22. aprila 2020 je potekal EKO DAN na daljavo. Oblekli smo nekaj zelenega, da smo bili še bolj EKO. Potem pa smo se lotili različnih EKO NALOG in vsak po svojih močeh prispevali k lepšemu planetu – planetu Zemlja.

EKO POZDRAV

EKOKOORDINATORICE Jadranka, Franka in Katja

DOLOČANJE ČISTOSTI POTOKA MEDIJA

Ocena na daljavo pri glasbeni umetnosti

Pri pouku glasbene umetnosti ste bili nekateri zelo izvirni pri pridobivanju ocene na daljavo. Med njimi sta tudi brata Korinšek. Super domače muziciranje! Več pa v posnetku na spodnji povezavi.

Urnik za 9. razred

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,

v ponedeljek, 25. 5. 2020, za učence 9. razredov ponovno odpiramo vrata naše šole. Na spodnji povezavi je urnik za prvi teden (25. 5. – 29. 5.).

URNIK 9. razred

Lepo pozdravljeni

Nazaj v šolo

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,

v ponedeljek, 18. 5. 2020, za učence 1. triade ponovno odpiramo vrata naše šole.

Da bo vrnitev v šolske klopi varna, smo pri organizaciji dela upoštevali smernice in priporočila NIJZ-ja in MIZŠ-ja. Da bo vrnitev čim manj stresna, ostajamo človeški.

Podorbnejša navodila ste prejeli od razredničark preko eAsistenta.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami!

Vabimo vas, da si na naslednji povezavi ogledate krate filmček, ki smo ga pripravili za vas:

ŠPORT na daljavo v času koronavirusa

Na posnetkih si lahko ogledate nekaj utrinkov kako se naši učenci v času samoizolacije spopadajo s športom na daljavo. Pri predmetih šport, neobvezni predmet šport in izbirnih predmetih (nogomet in šport za zdravje) so dane naloge opravili z odliko, pripravili izzive za druge učence in pokazali veliko mero sposobnosti ter talentov. .

BRAVO vsem. ŠPORT JE ZAKON. Naj tako ostane.

Hvala za poslane videe. Super ste!!!!

Luka Hudomalj, 9.A

Urban Knez, 7.A

več…

Stran 1 od 3212345...102030...Zadnja »