igracke

ZBIRALNA AKCIJA

novih in rabljenih igrač in potrebščin

KJE?  Na OŠ Toneta Okrogarja

KDAJ?  od 21.11.  do 30.11.2016

Ali imate doma stvari, ki jih ne potrebujete več, a vam jih je škoda zavreči? Bi jih želeli komu podariti? Če jih prinesete k nam, bomo poskrbeli zato, da jih bo nekdo vesel in da bodo koristno uporabljene.

KAJ ZBIRAMO?

– igrače (vseh vrst, kocke, plišaste igrače…),
– namizne igre (šah, človek ne jezi se…)
– knjige (za otroke in mladino),
– igrače in rekvizite za igro na prostem (loparje, rolerje, skiroje in zaščitno opremo zanje…)
– šolske potrebščine (zvezke, barvice, torbice…)

Stvari so lahko nove ali rabljene. Rabljene stvari naj bodo cele, dobro ohranjene in čiste. Če vsebujejo več delov, naj bodo v zaprti škatli ali vrečki.

Zbrane stvari bomo namenili za:

– Darila otrokom iz socialno ogroženih družin (obdarovanje otrok v okviru Rdečega križa).
– Popestritev dejavnosti učencem v oddelkih podaljšanega bivanja.
– Tončkov sejem.

KAM PRINESETE?

Vse kar želite podariti, dostavite učiteljicama Vesni Verhovnik Marovšek (v kabinet DSP, zgornji hodnik, skrajno levo) ali učiteljici Vlasti Laznik (v kabinet biologije), najbolje pred pričetkom pouka.
Na podružnicah stvari dostavite svoji razredničarki ali razredniku.

HVALA!