Anglia Network Europe

OŠ Toneta Okrogarja bo v sodelovanju z Anglia Network in Občino Zagorje ob Savi od 22. do 26. avgusta kot prva šola v Sloveniji organizirala Anglia poletno šolo. Učenci bodo lahko v majhnih skupinah utrdili svoje znanje angleščine in se pripravili na opravljanje mednarodno priznanega izpita Anglia Examinations. Poleg zabavnega učenja angleščine v dopoldanskih urah, se bodo lahko popoldan zabavali tudi ob različnih aktivnostih kot so iskanje zaklada, plesnih delavnicah, vodnih igrah in obisku Šolskega muzeja v Ljubljani. Vse aktivnosti bodo ob poučevanju domačih in tujih učiteljev iz Velike Britanije potekale v angleškem jeziku.

Aktivnosti bodo potekale vsak dan od 8:30 do 15:00, za vse udeležence bo poskrbljeno tudi z malico in kosilom. Cena 5-dnevne poletne šole angleščine je 150 EUR, z možnostjo plačila na tri obroke.

Prijave so možne na ivana@anglianetwork.eu ali na melanija_majdic@hotmail.com do 1. 7. 2016.