Čistilna akcija

Eko koordinatorici Katja Kos in Jadranka Kačič sta danes organizirali čistilno akcijo, v kateri so sodelovali učenci od 6. do 9. razreda. Okolico šole smo očistili smeti, uredili smo cvetlične grede in zelenice ter šolski vrt.

ŠPORTNI DAN – POHOD ZA KRPANA

Učenci 4. a in 4. b razreda matične šole smo se v torek, 18. 6. 2019 odpravili na še zadnji športni dan v tem šolskem letu. Osvojili smo najvišji hrib na Izlakah, Kalanč k, ki je visok dva pi ( 628 m).

Vrh Kalančka

(več …)

ZAKLJUČNA EKSKURZIJA V SEVNICO

V četrtek, 13. 6. 2019 smo se učenci 4. in 5. razreda matične šole odpravili na zaključno ekskurzijo v Sevnico. Naš cilj je bil sevniški grad.                      . (več …)

Ekotonček 2018/19

letošnji številki Ekotončka si lahko preberete, kaj se je na šoli dogajalo v okviru Ekošole pa tudi pri različnih dejavnostih, pouku …

Učenci so znova dokazali, da jim je mar za okolje in da je skrb zanj vse bolj vpeta v osebno in šolsko življenje.

Vabimo vas, da si ogledate, kaj vse se je na šoli dogajalo. Veliko zabave ob branju!

Ekokoordinatorice Vojka Lavrin, Katja Kos in Jadranka Kačič