Naša nova EVS prostovoljka, Ana Isabel Polanco Rodriguez

V začetku meseca marca bomo na naši šoli sprejeli našo novo EVS prostovoljko, Ano Isabel Polanco Rodriguez, ki prihaja iz majhnega obmorskega mesteca Cadiz, na jugu Andaluzije.

(več …)

Zimske počitnice

Drage učenke in učenci,

želimo vam prijetne zimske počitnice. Ponovno se snidemo v ponedeljek, 26. 2. 2018.

učiteljice in učitelji z vodstvom

Področno prvenstvo v veleslalomu (Golte)

V četrtek, 15. 2. 2018, so se tudi naši učenci udeležili področnega prvenstvo v veleslalomu, ki je potekalo na Golteh. Pričakalo nas je zelo lepo vreme, hkrati pa tudi tehnično zahtevna proga, ki je večkrat terjala svoj davek.  (več …)

Nagrajeni izdelek na literarnem natečaju

Sedmošolci so tudi v letošnjem šolskem letu sodelovali na likovnem in literarnem natečaju Gradovi kralja Matjaža, ki ga vsako leto organizira občina Črna na Koroškem. Učenci lahko sodelujejo z različnimi umetnostnimi izdelki: s poezijo, prozo ali stripi.

Z veseljem sporočamo, da je Sven Leskovšek Gostiša iz 7. b razreda s proznim izdelkom Skala skrije kralja Matjaža usvojil odlično 2. mesto in prejel knjižno nagrado.

Čestitamo!

Mentorica Lea Zupan