Ekotonček 2017

V letošnji številki Ekotončka si lahko preberete, kaj se je na šoli dogajalo v okviru Ekošole pa tudi pri različnih dejavnostih, pouku …

Učenci so znova dokazali, da jim je mar za okolje in da je skrb zanj vse bolj vpeta v osebno in šolsko življenje.

Vabimo vas, da si ogledate, kaj vse se je na šoli dogajalo. Veliko zabave ob branju!

Ekokoordinatorici Manca Ašič in Lea Zupan

Angleški vikend “English all the way”

V mesecu maju in juniju smo anglistke ter naša nizozemska študentka, organizirale kar 2 angleška vikenda v Seči pri Portorožu. Obeh vikendov se je udeležilo 52 učencev od 4. do 8. razreda matične šole ter obeh podružnic.

Fotografija osebe Osnovna šola Toneta Okrogarja Zagorje ob Savi.

(več …)

Obisk Britanske šole v Ljubljani

Z učenci od 6. do 9. razreda, ki obiskujejo dodatni pouk angleščine, smo v četrtek, 8. 6. 2017, obiskali Britansko šolo v Ljubljani. Lahko bi rekli, da gre za košček Velike Britanije v Sloveniji, saj vsi učenci nosijo šolske uniforme, zasledujejo učni načrt, ki velja v  Veliki Britaniji, uradni jezik pa je angleščina.  (več …)

GLASBENO POPOLDNE V LJUBLJANI