Ustvarjalne delavnice na GESŠ Trbovlje

V sredo, 19. aprila, so na Gimnaziji in ekonomski srednji šoli Trbovlje organizirali ustvarjalne delavnice na temo branja in knjig. Iz naše šole so se delavnic udeležile osmošolke: Ajda, Tea, Mojca in Kim Alizee.

Delavnic so se udeležili tudi osmošolci iz OŠ Ivana Cankarja Trbovlje in OŠ Trbovlje.
Ustvarjali so v treh delavnicah: (več …)

SKUPAJ NAM JE USPELO

V soboto, na dan Zemlje, smo na OŠ Toneta Okrogarja preurejali okolico šole. Vse to nam ne bi uspelo brez pomoči staršev, naših učencev in podjetij: EVJ, Vrtnarstvo Hodak, Ciprese.si, vrtnarija Klinc, gradbeništvo Marodi in Multima iz Kisovca. Še posebna zahvala pa velja prostovoljcem, ki so s pridnim delom rok pripomogli k lepši podobi naše lepe šole.

Fotografija osebe Osnovna šola Toneta Okrogarja Zagorje ob Savi.

ZLATO IN SREBRNO PRIZNANJE IZ ZNANJA KEMIJE

Tudi v letošnjem šolskem letu so učenci osmih in devetih razredov tekmovali iz znanja kemije. Bronasto priznanje so dobili Ajda Pevc in Anej Kos iz 8. razreda ter David Jerman (Z) iz 9. razreda.

Prvega aprila je potekalo državno tekmovanje. Tekmovalo je 1644 osmošolcev in devetošolcev.

DAVID JERMAN (Z) je osvojil 4. mesto v državi in prejel ZLATO PREGLOVO PRIZNANJE,

Ajda PEVC pa SREBRNO PREGLOVO PRIZNANJE.

Dobitnikom priznanj iskreno čestitam.

Vsem tekmovalcem se zahvaljujem za vložen trud in trdo delo, ki je bilo potrebno za uspeh.

Mentorica: Manca Ašič, prof.