Obiskala sta nas policista

Prvošolce v Kisovcu sta obiskala policista. Pogovarjali smo se o varnosti v prometu, pokazali smo jima, da že znamo pravilno prečkati cesto, nato pa smo odšli na krajši sprehod in si ogledali še prometne znake na poti v šolo. Najboljše smo prihranili za konec: vsi prvošolci smo se opogumili in se pustili “zapreti” v policijski kombi. Če še niste vedeli – notri je popolna tema!!! (več …)

Košarkar Slonči

Tudi letošnje šolsko leto nas je obiskal Slonči. Pokazal nam je trike, ki se jih je naučil v času, ko se nismo videli, nato pa smo tudi mi njemu pokazali, kaj že znamo!IMG_0207 IMG_0206 IMG_0204 IMG_0202 IMG_0201 IMG_0200 IMG_0199 IMG_0198 IMG_0197 IMG_0196 IMG_0195 IMG_0193

Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

V mesecu oktobru so bili tudi prvošolci iz Kisovca sprejeti v šolsko skupnost. Bili smo povabljeni na matično šolo, kjer so nas sprejeli starejši učenci, ki so nam pripravili kratek program. Zaprisegli smo, da se bomo obnašali kot pravi šolarji in si prislužili priznanja. Nato smo se odpravili do KCDD Zagorje, kjer nas je nagovoril župan Zagorja, Matjaž Švagan, zaigrali so nam učenci Glasbene šole Zagorje, za konec pa so nas razvedrili učenci POŠ Šentlambert z gledališko predstavo Mojca Krompaculja. Preživeli smo super dan! (več …)

Prvi šolski dan v Kisovcu

Čas hitro beži in že sta našo šolo napolnila veselje in smeh novih prvošolčkov. Pričakale so jih učiteljice, pozdravila jih je ravnateljica, ogledali pa so si tudi lutkovno igrico “Medvedek gre v šolo.” Posladkali so se s torticami, nato pa v razredih izdelali prisrčne kapice – Minjone. (več …)

Simbioza giba v Kisovcu

Na lep, topel, sončen in že skoraj jesenski dan smo se z babicami in dedki odpravili na športni dan. Imeli smo se lepo …

(več …)