FANTJE PODROČNI PRVAKI V NOGOMETU

V ponedeljek, 13. 1. 2020, je na OŠ Trbovlje potekalo področno tekmovanje v malem nogometu. Na turnir se je uvrstilo pet ekip, in sicer: OŠ Trbovlje, OŠ Gradec, OŠ narodnega heroja Rajka Hrastnik, OŠ Šmartno ter OŠ Toneta Okrogarja.  Šole so bile razdeljene v dve skupini. Žreb nas je dodelil v skupino 2,skupaj z OŠ narodnega heroja Rajka Hrastnik in OŠ Gradec (lanskoletni področni prvaki). (več …)

Področno tekmovanje v odbojki za učence (Litija)

V četrtek, 5. 12. 2019, je na OŠ Gradec potekalo področno tekmovanje v odbojki za učence. Sodelovalo je 5 šol, in sicer OŠ Trbovlje, OŠ Ivana Cankarja, OŠ Gradec in OŠ Šmartno. Po dveh zmagah nad OŠ Trbovlje ter OŠ Ivana Cankarja, je v finalu našim odbojkarjem pošla moč in zbranost, ter so tako izgubili proti OŠ Gradec .

Ekipa (iz leve proti desni): Maj Tjaš Podkrajšek, Dejan Beganović, (več …)

NUJNO OBVESTILO! osebni dokument (FIESA 2018/2019)

Spoštovani starši,

ravnokar smo prejeli informacije, da za letovanje (poletna šola v naravi, Fiesa) tokrat učenci 5. razredov potrebujejo OSEBNI DOKUMENT. Tega podatka v brošuri ni navedenega, zato se za nastalo situacijo opravičujemo.

Hvala za razumevanje.

Danilo Lisec

FIESA 2018/2019 (poletna šola v naravi)

Spoštovani starši,

ponedeljek, 3. 9. 2018, učenci 5. razredov odhajajo v poletno šolo v naravi. Obveščamo vas, da je odhod avtobusa:

• ob 8:oo izpred matične šole,
  • ob 8:10 izpred avtobusne postaje v Kisovcu.

Za malico prvi dan ni priskrbljeno, zato vas prosim, da zanjo poskrbite sami. Učenci v Fieso prihajajo na kosilo.

Več informacij najdete v brošuri .brošura (poletna šola v naravi 2018)

Lep pozdrav

Danilo Lisec