ŠPORT na daljavo v času koronavirusa

Na posnetkih si lahko ogledate nekaj utrinkov kako se naši učenci v času samoizolacije spopadajo s športom na daljavo. Pri predmetih šport, neobvezni predmet šport in izbirnih predmetih (nogomet in šport za zdravje) so dane naloge opravili z odliko, pripravili izzive za druge učence in pokazali veliko mero sposobnosti ter talentov. .

BRAVO vsem. ŠPORT JE ZAKON. Naj tako ostane.

Hvala za poslane videe. Super ste!!!!

Luka Hudomalj, 9.A

Urban Knez, 7.A

(več …)

Mladi geografi raziskujejo in tekmujejo