Računalništvo

Učenci neobveznega izbirnega predmeta računalništvo so za svoj oddelek pripravili reakcijsko igro s pomočjo žepnega računalnika Microbit. Pri urah računalništva so sestavili kodo, igro, pravila za izvedbo tekmovanja in pripravili nagrade za prve tri tekmovalce. Za nami je šolska ura, v kateri smo vsi uživali v  tekmovalnem vzdušju.

Čestitke učencem za odlično izvedeno tekmovanje v 5. razredu. Zmagovalci tekmovanja pa ostajajo naša sladka skrivnost … 🙂

Tradicionalni slovenski zajtrk

Tradicionalni slovenski zajtrk – zdrava prehrana: naravoslovni dan (od 6.do 9. razreda) v sodelovanju s čebelarjema g. Sopotnikom in g. Repovžem (Čebelarsko društvo Zagorje ob Savi),  z Zdravstvenim domom Zagorje, s Srednjo šolo Zagorje ter Gimnazijo in ekonomsko srednjo šolo Trbovlje. Hvala vsem.

Na OŠ Toneta Okrogarja smo skupaj zapeli znano pesem Čebelar

Srebrno priznanje

V soboto, 13. 1. 2018, se je uspešno zaključil državni del tekmovanja Bober (tekmovanje iz računalniškega razmišljanja), ki je potekalo na Fakulteti za računalništvo in informatiko. Pomerilo se je najboljših 150 osnovnošolcev in 77 srednješolcev s šolskih tekmovanj, na katerih je letos sodelovalo 29 993 tekmovalcev. Več na spletni strani Bobra

Državnega tekmovanja se je udeležila tudi naša učenka Manca Rebolj, ki je osvojila SREBRNO PRIZNANJE.

Iskrene čestitke!

Mentor: Andrej Hauptman, prof.

Stran 1 od 212